سر خط اخبار

سازمان اداری

سازمان اداری سازمان حقوقدانان بدون مرز به شرح ذیل به تصویب هیئت موسسه رسیده است :

الف ) حوزه ریاست سازمان :

۱- مدیرکل سازمان: جناب آقای علیرضا ترکستانی

۲- قائم مقام سازمان: جناب آقای مجید غفاری

۳- مشاور عالی سازمان : سرکار خانم نفیسه مرادی

۴- رئیس دفتر  حوزه ریاست سازمان:  جناب آقای حامد ترکستانی

۵- رئیس دفتر بازرسی ویژه سازمان : جناب آقای مهدی یازی

۶- رئیس دفتر حراست کل سازمان : جناب آقای دکتر جعفر عسلیان

۷- دفتر روابط عمومی و تشریفات :

۸- سخنگوی سازمان:

ب) معاونت های سازمان :

۱-  معاونت اداری و مالی و هماهنگی امور استانهای سازمان :  سرکار خانم نفیسه مرادی

۲- معاونت اجرایی  سازمان: جناب آقای افشین مرادی

۳- معاونت قضائی سازمان : جناب آقای دکتر محمد الماسی

۴-  معاونت قضائی و انتصابات سازمان: جناب آقای محمدرضا ایمانی

۵-  معاونت قضائی و رئیس کمیته پاسخ به استعلامات قضائی سازمان :  جناب آقای محمود احمدی تجوید

۶-  معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان : سرکار خانم دکتر راضیه حسنخانی

۷-  معاونت ارتباطات و همکاریهای بین المللی سازمان : جناب آقای دکتر حسن ناعمه

۸-  معاونت طرح و برنامه سازمان :

۹-  معاونت معاضدتی و کمکهای عام المنفعه حقوقی سازمان : سرکارخانم مهناز عابدی نیا

۱۰-  معاونت فناوری اطلاعات و انفورماتیک سازمان : جناب آقای مهندس حمیدرضا ترکستانی

۱۱-  معاونت راهبردی و بررسی های عمومی سازمان :  سرکار خانم گیتا وصالی

۱۲- معاونت حقوقی و تنظیم مقررات سازمان: جناب آقای دکتر حمید گلی پور

۱۳- معاونت رسانه و فضای مجازی سازمان :

۱۴- معاونت امور اقتصادی و بازرگانی و کسب و کارهای دیجیتال سازمان : جناب آقای دکتر احمد شانیان

۱۵- معاونت حقوق بشر سازمان : سرکار خانم شیرین یاوری

۱۶- معاونت رفاه و پشتیبانی سازمان :

۱۷- معاونت امور مناطق کشوری سازمان:

۱۸- معاونت پارلمانی و ارتباطات اجتماعی سازمان : جناب آقای دکتر مسعود پورصالحی

ج) روسای مناطق سازمان:

۱- منطقه یک کشوری ( تهران – البرز)  :

۲- منطقه دو کشوری (گیلان – مازندران – گلستان ) :

۳- منطقه سه کشوری (آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی – اردبیل – زنجان) : جناب آقای دکتر یعقوب اکبری عدل

۴- منطقه چهار کشوری (همدان – مرکزی – قم – قزوین) : جناب آقای دکتر سعید دانشخواه

۵- منطقه پنج کشوری (کرمانشاه – کردستان – لرستان – ایلام ) : جناب آقای دکتر احسان زرخ

۶-منطقه شش کشوری (اصفهان – یزد – چهارمحال بختیاری ) : جناب آقای محمد طغیانی

۷- منطقه هفت کشوری (فارس – کهگیلویه و بویراحمد – بوشهر) :

۸- منطقه هشت کشوری (کرمان – هرمزگان – سیستان و بلوچستان) : جناب آقای فرزاد حیدری

۹- منطقه نه کشوری (خراسان رضوی – خراسان شمالی – خراسان جنوبی – سمنان ) : جناب آقای مجتبی مصدقی نقندر

۱۰- منطقه ده کشوری (خوزستان) :

د) نمایندگان استانها: